Kontakt

Vi HAr åpent 24/7

Matias Lehtinen

Teknisk Leder/Salg

Matias@valhallindustri.no

TLF: +47 453 43 611

Lars Erik Lundby

Driftsleder/Salg

Lars@valhallindustri.no

TLF: +47 406 02 875

Kjell Solbakken

Teknisk selger/Salgs leder

Kjell@valhallindustri.no

TLF: +47 920 49 765

Kevin Zackrisson

Salg/Service Transportbånd

Kevin@valhallindustri.no

TLF: +47 453 12 037

Helge Sverre Vold

Daglig Leder

Helge@valhallindustri.no

TLF: +47 907 78 074

Sondre Havn Evensen

Prosjektleder

Sondre@valhallindustri.no

TLF: +47 934 70 700

Audun Strandbakke

Salg Støvfiltrering

Audun@valhallindustri.no

TLF: +47 906 28 916 (Pappapermisjon til 1.7)


«Vi er Valhall.«


Nyheter


Ledig stilling!

Vår ordrebok fylles stadig opp, derfor må vi ha flere på laget!!

Vi ser etter deg som har erfaring som platearbeider eller industrimekaniker gjerne med fagbrev men ikke nødvendig.

Kvalifikasjoner og egenskaper:

Gode referanser.

– Førerkort Kl.BE

– Nøyaktig, løsningsorientert og kreativ.

Vi kan tilby et hyggelig arbeidsmiljø med høy faglig kompetanse.

Ring Matias 928 52 277 eller send mail til matias@valhallindustri.no